Cascada Bartodzieje

Lokalizacja: ul. Gajowa 74, Bydgoszcz

Zamieszkaj w Cascadzie.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na spotkanie

Opis inwestycji

Cascada Bartodzieje to nowoczesna inwestycja deweloperska zlokalizowana w atrakcyjnej części miasta, dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami. Budynek o kaskadowej bryle mieści się przy ulicy Gajowej 74. Na tle okolicznej zabudowy wyróżnia go atrakcyjna w odbiorze architektura – nowoczesne rozwiązania, wykończone z dbałością o detale dekoracyjne. Wszystko z uwzględnieniem najlepszych jakościowo materiałów budowlanych.

W sprzedaży jest 57 wygodnych mieszkań o różnych metrażach – od 32 do 116 m2. To oznacza, że możesz wybrać lokal typu kawalerka lub przestronny apartament na jednym z siedmiu pięter, z ekspozycją na którąś ze stron świata. Funkcjonalny układ pomieszczeń gwarantuje prywatność, spokój i komfort codziennego życia dla każdego domownika. Dodatkowo będą mogli oni korzystać z przestronnych tarasów lub balkonów, które od mieszkań oddzielają duże przeszklenia zapewniające stały dopływ światła do środka.

W Cascadzie znajdziesz nie tylko duży wybór pięknych mieszkań, ale też bogate wyposażenie, w tym dwie szybkie windy cichobieżne, pomieszczenia gospodarcze i podziemny garaż z platformami do parkowania.

Zalety inwestycji

 • Nowoczesna architektura

 • Solidne materiały

 • Cichobieżne windy

 • Doskonała lokalizacja

 • 57 mieszkań

 • Różne metraże

 • Garaż podziemny

 • Komórki lokatorskie

Dostępne mieszkania

Numer lokalu Piętro Powierzchnia Liczba pokoi Cena Cena za m2 Rzut mieszkania Status Zainteresowany?
{{item.title}} Parter {{item.local_floor}} piętro {{item.local_area}} m2 {{item.local_rooms}} {{item.local_price}} zł {{item.local_price_m2}} zł Wolne Rezerwacja Sprzedane

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja Cascady pozwala sprawnie dostać się do centrum miasta zarówno komunikacją miejską jak i samochodem oraz wyjechać we wszystkich kierunkach. Szybki dostęp do ulic Wyszyńskiego, Kamiennej, Skłodowskiej-Curie, Powstańców Wielkopolskich czy Fordońskiej sprawią, że mieszkańcy ul Gajowej mogą wrócić do domu na wiele sposobów bez konieczności stania w korkach. Oprócz doskonałego skomunikowania Bartodzieje, uznawane za jedną z najlepszych dzielnic Bydgoszczy, oferują pełną osiedlową infrastrukturę – szkoły podstawowe i średnie, mnogość sklepów i punktów usługowych, przestrzenie parkowe i rekreacyjne.  Wysokość budynku i otwarta przestrzeń to cecha charakterystyczna nowej inwestycji na Bartodziejach. Południowa i zachodnia strona zapewniają otwarty widok, dzięki czemu mieszkania są doskonale naświetlone.

Użyte materiały i technologie

Dobrej jakości, piękne wykończenia części wspólnych nadadzą budynkowi szlachetności i prestiżu. Granit i szkło na klatkach schodowych oraz ambientowe podświetlenia ledowe świadczyć będą o wysokiej klasie i stylu naszego budynku. Stonowane kamienne szarości, metaliczne antracyty oraz ceglany burgund. To uniwersalne i ponadczasowe kolorystyczne kompozycje, które przez wiele lat będą cieszyć oko mieszkańców Cascady i ich gości.

 • Granit i szkło na klatkach schodowych

 • Podświetlenia ledowe

 • Stonowane kamienne szarości, metaliczne antracyty oraz ceglany burgund

Zobacz z bliska swoje nowe mieszkanie przy ul. Gajowej 74!
Zapraszamy do kontaktu. Umów się na spotkanie z doradcą New House.
Umów się na spotkanie
Biuro sprzedaży

NEW HOUSE Edyta Świstowska
ul. Gajowa 74
85-087 Bydgoszcz
tel. 661650125
mail. biuro@newhouse-nieruchomosci.pl

Zobacz pełny kontakt

Inwestycje

Wojska Polskiego 45
Cascada
Lisi Ogon

Przydatne informacje

Aktualności
Polityka prywatności