Kapuściska

Lokalizacja: ul. Wojska Polskiego 45

Zamieszkaj w dzielnicy Kapuściska

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na spotkanie

Opis inwestycji

Nowa inwestycja deweloperska powstająca na bydgoskich Kapuściskach to czteropiętrowy blok o ciekawej architekturze łączący nowoczesną stylistykę z funkcjonalnością mieszkań. Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Kameralny budynek to 28 lokali o powierzchni od 27 do 78 m2 charakteryzujących się funkcjonalnością i dobrym nasłonecznieniem, zaprojektowany z myślą o tych, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę ale także bliskość terenów zielonych. Wszystkie mieszkania dysponują balkonem. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z 32 miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi. Dla komfortu mieszkańców w budynku zainstalowane zostaną windy. Nowoczesny a jednocześnie stonowany charakter elewacji współgra z sąsiadującą zabudową a prosta bryła budynku dodaje inwestycji klasycznej elegancji. Położenie inwestycji gwarantuje dostęp do pełnej osiedlowej infrastruktury, świetne połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi oraz pozostałymi dzielnicami Bydgoszczy.

Zalety inwestycji

 • Ciekawa architektura

 • Solidne materiały

 • Windy

 • Doskonała lokalizacja

 • 28 lokali

 • metraż od 27 do 78 m2

 • Garaż podziemny

 • Balkon w każdym mieszkaniu

Dostępne mieszkania

Numer lokalu Piętro Powierzchnia Liczba pokoi Cena Cena za m2 Rzut mieszkania Status Zainteresowany?
{{item.title}} Parter {{item.local_floor}} piętro {{item.local_area}} m2 {{item.local_rooms}} {{item.local_price}} zł {{item.local_price_m2}} zł Wolne Rezerwacja Sprzedane

Lokalizacja

Położenie inwestycji gwarantuje dostęp do pełnej osiedlowej infrastruktury, świetne połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi oraz pozostałymi dzielnicami Bydgoszczy. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej zapewni dogodny dojazd do centrum miasta. Nowa inwestycja, zaprojektowana została z myślą o tych klientach, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę, nowoczesny wygląd ale także bliskość terenów zielonych.

Użyte materiały i technologie

Wygląd budynku to prosta i nowoczesna bryła o atrakcyjnych kształtach i przemyślanym stylu. Łączy biel, drewno i nowoczesne szarości ze złotymi akcentami, które ocieplają wizerunek budynku. Proste linie tworzące bryłę nadają inwestycji harmonii ale dzięki zastosowaniu okien w różnych rozmiarach i nietypowych elementów elewacji budynek pozytywnie przykuwa oko. Optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, zapewnią panoramiczne, duże okna, a przestronne balkony zachęcą do odpoczynku na świeżym powietrzu.

 • prosta i elegancka bryła

 • Duże okna i przestronne balkony

 • Nowoczesne połączenie bieli, drewna i szarości ze złotymi akcentami

Zobacz z bliska swoje nowe mieszkanie przy ul. Gajowej 74!
Zapraszamy do kontaktu. Umów się na spotkanie z doradcą New House.
Umów się na spotkanie
Biuro sprzedaży

NEW HOUSE Edyta Świstowska
ul. Gajowa 74
85-087 Bydgoszcz
tel. 661650125
mail. biuro@newhouse-nieruchomosci.pl

Zobacz pełny kontakt

Inwestycje

Wojska Polskiego 45
Cascada
Lisi Ogon

Przydatne informacje

Aktualności
Polityka prywatności