O firmie

New House – eksperci od nieruchomości
New House to zespół tworzony przez ekspertów. Budują go wyłącznie osoby, które mają kierunkowe wykształcenie lub doświadczenie w powierzonych zadaniach. Pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje do zajmowanych stanowisk, co pozwala im niezwykle profesjonalnie obsługiwać zapytania od klientów. Dział techniczny zajmujący się bezpośrednimi nadzorami nad inwestycjami oraz serwisem obiektów to inżynierowie z uprawnieniami. Z kolei doświadczeni księgowi i byli bankierzy służą wsparciem w ramach dobrze prosperującego działu finansowego.

Nieustanny rozwój i szkolenia
Kładziemy nacisk na nieustanny rozwój. Pracownicy New House biorą udział w szkoleniach organizowanych np. przez Izbę Budownictwa, czy bezpośrednio przez m.in. dostawców materiałów i technologii. Są to zatem szkolenia wartościowe i takie, z których wynosimy aktualną wiedzę pomagającą w codziennej pracy. Do tej pory uczestniczyliśmy w wartościowych kursach na temat najnowszych norm i odpowiedzialności kierownika budowy czy inspektora nadzoru, kursie firmy Daikin odnośnie do systemów fotowoltaicznych i wielu innych.

Nasze inwestycje i usługi
Specjalizujemy się w budowie obiektów mieszkalnych wielorodzinnych, jednorodzinnych, handlowych, magazynowych. Przy tych realizacjach występujemy w roli dewelopera i inwestora zastępczego. Po zakończonych pracach oferujemy usługi zarządzania nieruchomościami. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji – od wyceny, przez opinie, projekty konstrukcyjne i branżowe.

Specjalizujemy się w różnych typach budynków:

⦁ budynkach wielorodzinnych,
⦁ domach jednorodzinnych.
⦁ obiektach handlowych,
⦁ obiektach usługowych (przychodnie lekarskie, biura, kliniki stomatologiczne)
⦁ obiektach magazynowych,
⦁ obiektach produkcyjnych.

Jeżeli masz do realizacji jakikolwiek projekt budowlany, zapraszamy do kontaktu z nami! Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę wraz z projektem oraz harmonogramem prac. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu – własne zaplecze techniczne i finansowe pozwala nam bez większych trudności realizować przedsięwzięcia budowlane.

Biuro sprzedaży

NEW HOUSE Edyta Świstowska
ul. Gajowa 74
85-087 Bydgoszcz
tel. 661650125
mail. biuro@newhouse-nieruchomosci.pl

Zobacz pełny kontakt

Inwestycje

Wojska Polskiego 45
Cascada
Lisi Ogon

Przydatne informacje

Aktualności
Polityka prywatności